.

СКАРА@FUKA Хром ABS Задните Магла Светлина Светилка Покрие Рамка Трим Автомобил Стил Налепница Одговара За Hyundai Tucson IX35 2010-2012 година

СКАРА@FUKA Хром ABS Задните Магла Светлина Светилка Покрие Рамка Трим Автомобил Стил Налепница Одговара За

762.72
DEN 641.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Причина истиот автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Висок квалитет ABS
Боја : Како на слики
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Инсталација :
Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
1. Pls ја исчистите површината пред инсталацијата.
2. Споредете позиција и да се прилагоди на тоа.
3. Daub лепливоста промотор на surfact да се направи тоа да се држи цврсто.
4. Откине налепница и се држи.
5. Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто.
Fitment :
Одговара За Hyundai Tucson IX35 2010-2012 година
Пакет inlcude : 2 buc Задните Магла Светлина Маска

Повеќе информации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
00inch
Автомобил модел:
Hyundai IX35 Tucson
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Должина:
00inch
Материјал:
ABS
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Висина:
00inch
Модел Година:
2010-2012 година
Објектот:
Правец На Ветер
Количина:
2 парчиња
Инсталирајте место:
Задните Магла Светлина Светилка
ОДГОВАРА ЗА:
Hyundai Tucson IX35 2010-2012 година