.

100pcs 3*3-10*10мм Зелена Боја Принцеза Форма Лабава Стакло камен Монистра Синтетички Камења

100pcs 3*3-10*10мм Зелена Боја Принцеза Форма Лабава Стакло камен Монистра Синтетички Камења

257.76
DEN 245.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис На Производот
1.Материјал : Синтетички Стакло Скапоцен Камен
2.Боја : Зелена
3.Облик : Плоштад
4.Големина : 3*3-10*10мм
5.Компјутери : 100pcs
6.Квалитет : Најдобар Квалитет
Нашите Стакло Скапоцен Камен Во Накит
Стакло Скапоцен Камен Боја Шема
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : Дали ќе го прифати OEM услуга ?
A : ДА (со вашите дизајн ,форма,големина ,пакување ,итн.)
2.П : Каде е вашата Компанија се наоѓа?Како можам да ја посетите таму?
A : Нашата компанија се наоѓа во Wuzhou град,Guangxi,Кина.На најголемиот светски sysnthetic скапоцен камен. Добредојдовте да ја посетите со нас!!!
3.П : Како можам да добијам некои примерок?
A : Ние, чест ни е да ви понуди примерок , Примерокот во акции може да биде испратена за слободни.
4.П : скапоцен камен дека за леење и восок амбиент .
А : 1.Бела кубни циркони скапоцен камен
2.Сите нано скапоцен камен, синтетички рубин,синтетички spinel
5.П : Како функционира вашиот фабрика во однос на контрола на квалитет
A : имаме 15 производствените процеси,9 инспекција процеси,5 искусни КК, секој скапоцен камен има своја обезбедување на квалитет.
ГАРАНЦИЈА
РАЗМЕНА & НАПЛАТА :
1.7 денови без да ги користите и да ги оштети плочките на камен
2. Најголемиот дел на квалитетот на производот не се исти со примерок
3. Стока, не се исти како цел листа.
Тежина Кубни Циркони VS Дијамант Карат Конверзија
Кубен Циркони Боја Шема
Синтетички Рубин Боја Шема
Синтетички Spinel Боја Шема Пакување & Испорака

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
20g/1000pcs
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
Квадратни Зелена
Материјал:
стакло скапоцен камен
министерството за здравство е скала:
6.5
Обликот:
квадратен облик
боја:
Зелена
Големина:
3*3мм-10*10мм
Примена:
накит,види,прстен,нараквици,и слично
MOQ:
100pcs
Објектот Дијаметар:
3*3mm,6*6mm,7*7mm