.

Случај за iPhone 7 7 Плус 6 6S Plu 5 5S SE (Насловната+Задниот Поклопец Гел Серија), Анти-удар Shockproof TPU 360 степени Кристално Јасно Мека

Случај за iPhone 7 7 Плус 6 6S Plu 5 5S SE (Насловната+Задниот Поклопец Гел Серија), Анти-удар Shockproof TPU

238.56
DEN 198.00 -17 %

Износ
Това е достапна

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај за i Phone 7 7 Плус 6 6 S Plu 5 5 S SE (Насловната+Задниот Поклопец Гел Серија), Анти-удар Shockproof TPU 360 степени Кристално Јасно Мека

Повеќе информации

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус
Големина:
for coque Protect carcasas movil capinhas capinha aksesuar Phone csse
дизајн:
Геометриски
Карактеристики:
за coque Заштита carcasas movil capinhas capinha aksesuar Телефон csse
Обликот:
за hoesje capinha став случај Мобилен школка carcasa csse movil capinhas
Големина:
for Cover fundas shell movil estuche csse telephone Phone estojo
дизајн:
за Покривање fundas школка movil estuche csse телефонски Телефонски estojo
Водоотпорен:
за coque Заштита carcasas movil capinhas capinha aksesuar Телефон csse
Тежина:
for iPhone iPhone 5 5S SE skal Caso coque flamingo CellPhone Luxury
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa