.

Ментално песок, песок игра со Sandplay психолошки производ класа карактер на Изразување ликови 8pcs/set

Ментално песок, песок игра со Sandplay психолошки производ класа карактер на Изразување ликови 8pcs/set

1675.20
DEN 1592.00 -5 %

Износ
Това е достапна


големина на : ca 4-8cm
материјал : смола
пакет : opp вреќа

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Заговор
Возраст Опсег:
> 6 години
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
Yes
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Други