.

Топла Продажба F женски џек да се SMA женски џек директно со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 8 20cm Висок Квалитет RF кабли

Топла Продажба F женски џек да се SMA женски џек директно со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел

201.60
DEN 171.00 -15 %

Износ
Това е достапна


* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C146F316L20
На едниот крај Конектор A:
F женски џек ( надвор завртка & центар за женски дупка pin)
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек ( надвор завртка & центар дупка женски pin )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината