.

Јапонски оригинални аниме слика Супер Димензија Тврдина Macross Делта Walkure акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња

Јапонски оригинални аниме слика Супер Димензија Тврдина Macross Делта Walkure акција фигура изборот на модел

1236.00
DEN 1174.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
Јапонски оригинални аниме слика Супер Димензија Тврдина Macross Делта Walkure акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
Материјал : пвц
Пакет :
1pcs

Повеќе информации

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Пол:
Делта Walkure
Година:
Супер Димензија Тврдина Macross
Стил:
јапонски аниме фигури