.

Сребрена Не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Коси Студ Обетки Кубни Циркони Кристал Кристал Скок Измамник Earring Мажи Жени Накит

Сребрена Не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Коси Студ Обетки Кубни Циркони Кристал Кристал Скок Измамник Earring

17.28
DEN 9.00 -48 %

Износ
Това е достапна

Сребрена не ' Рѓосувачки Челик Лажни Уво Коси Студ Обетки Кубни Циркони Кристал Кристал Скок Измамник Earring Мажи Жени Накит 1 PCS

Повеќе информации

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
НЕМА.4
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Скок
Бренд Име:
LAQ
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристално