.

Јапонски Аниме Kamisama Бакнеж Nanami Momozono кимоно Cosplay Костим

Јапонски Аниме Kamisama Бакнеж Nanami Momozono кимоно Cosplay Костим

DEN 2448.00

Износ
Това е достапна

Комуникацијата е многу важна.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас.com цел забелешка. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми.
Вашето задоволство е наш приоритет. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.) Она што го гледате е она што ќе добиете.
За Враќање На Производ
1.
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
можете да ми даде вашата висина,градите,половината,колковите големини,ние може да направи за вас
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за ch ecking. Тоа е околу 15 до 30 дена.com е во право. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
kamisama бакнеж
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Знаци:
Miyamizu Mitsuha