.

vga, hdmi 3.5 mm аудио, USB, RJ45, F главата ТВ ѕид плоча со назад женски женски конектор поддршка клиент дизајн

vga, hdmi 3.5 mm аудио, USB, RJ45, F главата ТВ ѕид плоча со назад женски женски конектор поддршка клиент дизајн

DEN 477.60

Износ
Това е достапна


Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија. Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу :
http : //www.aliexpress.com/store/product/UK-TYPE-86-X-86mm-Wall-Plate-Box/204262_702532951.html
L : 86mm X W : 86mm се Интегрираат еден порт VGA, еден HDMI порт, еден порт 3.5 mm аудио, еден порт RJ45, еден порт F главата ТВ и една порта USB женски женски конектор. Се вклопат во макс. три различни мултимедијални конектори и може да се најде во мојата продавница и поддршка за да го прилагодите вашиот сопствен ѕид плоча.

Повеќе информации

Стандард:
86CM
боја:
Бела
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
3
Surge Protector:
No
Бренд Име:
DMTMB
Заземјување:
Стандард Заземјување
Тип:
Продолжување На Контактот
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Број На Модел На:
LY-173
Заштита Од Преоптоварување:
No
Номинална Напон:
9V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
конектор:
HDMI+3.5 mm аудио+VGA+RJ45+F главата+USB
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер