.

Листови извезени ленти женски блузи 2017 пролет корејски дами памук, лен блузи долг ракав маица, блуза camisa feminina

Листови извезени ленти женски блузи 2017 пролет корејски дами памук, лен блузи долг ракав маица, блуза camisa

684.48
DEN 568.00 -17 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница
Врвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена !!!
Ако имате било какви проблеми со превозот!
Ако сакате да се купи повеќе квантитет, Ние може да ви понуди повеќе попуст! Ве молиме контактирајте со нас .
Answer : ___________________________ NOTE :
Можете да проверите подолу големината на табелата за да го изберат правото големина за вас!
Ве молиме прочитајте ја големината на табелата, тоа е Азија Големина. И да се споредат детали големина со ваш или Контактирајте со продавачот пред да го купите!
Пред Да Купи 1. Сите на фотографијата е вистинска слика,различни монитор има некои разлика на Бојата 2. Сите На Кина големини вид на мали во споредба со САД/ЕУ големини 3. Продавница големина на екранот се сите Азија големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики 4.ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски Превозот 1. Ние може да ја испратите вашата цел во 1-7 работни дена откако ќе се плати 2. Ние сме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта,Ако сте треба други контактирате 3. Не можеме да accpet размена на лични податоци 4. Не можеме да ја испратите вашата нарачка, ако не напишете го телефонскиот број и пост код. Враќање&Наплата 1. Ние ќе рефундирање на или препратете ако производи имаат било продавачот проблем.(квалитет на штета,грешка големина или боја). 2. Ние не ќе се одговорни за купувачот причина.(ред лични информации,даноци,лично им се допаѓаат). 3. Ние accpet reture пакетот поради купувачот причина,но купувачот треба го плати превозот надомест. во рок од 7 дена откако сте го добиле. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди postive повратни информации 2. Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратни информации,ние guarrantee 100 % slove било проблем за вас

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Лен,Памук
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
AREALNA
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Животните
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Облека верзија тип:
Тенок
Стил:
Диви
Должина На Ракав:
Долги Ракави
sleeve тип:
Конвенционалните
Јака:
Јака Застане
Облека фуста:
Еден ред мулти-копче
Состојка содржина:
96% и над
Текстура:
Памук
Големина:
S M L XL XXL