.

HRH 3 Во 1 Цвет Винил Decal Лаптоп Налепница за Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Инчен Лаптоп Кожата за Macbook Air 13 Налепница

HRH 3 Во 1 Цвет Винил Decal Лаптоп Налепница за Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Инчен Лаптоп Кожата за

DEN 719.52

Износ
Това е достапна

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји ) 2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте не во Нашата канцеларија на часови : - 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок - 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота И во нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор . Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.07 mm) и сликата се интегрираат со логото на apple уреди 4 - Може да биде лесно да се отстрани и не остава леплива остатоци, нема да го оштети површини
5 - Употребата на најдобрите винил материјал со долготрајни и никогаш не згаснува. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ TIM E е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени на d се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3 - Супер-тенок (0. (5-7 години отворено живот)
Пакет се Вклучени : ACD страни = 3 еез (Предната Маска + Зглоб Маска + Долниот Капак)
Нашите производи :
* Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. 2 - импресивен изглед, покажуваат вашата личност, ви дава ново чувство. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Повеќе информации

Апликацијата Лаптоп Големина:
TouchBar13 A1706, Не TouchBar13 A1708, 12Retina A1534, TouchBar15 A1707, 11Air A1370 A1465, Air13 A1369 A1469, 15Pro A1286, 13Air A1369 A1466, 15Retina A1398, 13Pro A1278
Бренд Име:
HRH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За Macbook
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За MacBook Air Про Ретината 11 13 15 инчен
Функција:
Анти-Нула Вода Доказ Масло-Доказ
is_customized:
Yes
Материјал:
Висок Степен на Отстранлив ПВЦ Винил Материја
Поддршка:
капка-превозот
Пакетот Вклучува:
A+C+D страни
Производи име:
Кожата налепница Guard за macbook air про ретината
дизајн:
Цвет дизајн на кожата налепница за macbook air про ретината
Големина:
For macbook air pro retina 11 12 13 15 inch