.

Custom Canvas Уметност Gorillaz Постер Gorillaz Музички Бенд Ѕид Налепници Глупак Позадина Russel Murdoc Mural 2D Спална соба Оркестарот #2835#

Custom Canvas Уметност Gorillaz Постер Gorillaz Музички Бенд Ѕид Налепници Глупак Позадина Russel Murdoc Mural

326.40
DEN 254.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Можете да ги Оставите масажа да ми кажете кој ви се допаѓа да се обичај во следните слика откако ќе го постави цел. Инаку, ние acquiesce во испраќање на постер ќе нареди. ( Ако сте заинтересирани во една или некои постери и сакате да ги видите на големи слики, ве молиме контактирајте ме. ) Или може да се прилагодено со ваши фотографии.
Детали
1. Обичај Постер 20x30 инчен,други големина молам контактирајте ме
2.Висок квалитет на постер хартија материјал(PP лепак) /Фотографија Хартија и Платно
3.Исчезнат Отпорни на UV Бои
4.Ние може да направи сопствени големина и може да се даде слика која ви се допаѓа , ние може да направи за вас. Се препорачува подигнати големина на слика во пиксели (W * H) : 2000 * 2000 или повисоко .
Материјал
Назад лепак за Хартија : Еден од најчесто материјал да се користи налепница(постер/позадина), Тоа може да биде директно вметнат на ѕидот. по отстранување на филмот на нејзината назад.
Фотографска Хартија : малку подебел од назад, лепак за хартија,често се користи за да се направи фотографија, Тоа не може да биде директно вметнат на ѕидот.
Висок Степен на Платно : најдобар печатен материјал на платно, својата текстура е тесно дебел, има силен уметнички ,водоотпорен и трајни карактеристики,нема да исчезнат во 30 години, погоден за бесење и Погоден да се намести. Тоа не може да биде директно вметнат на ѕидот.
Ве молиме имајте во предвид дека прикажување слики се за илустрација само. Поради големиот број на производи повеќето од нашите прикажување слики не биле земени во реално прикажување соби, тие се дигитално генерирани и платно поставува во прикаже слика не укажуваат на вистинската големина. За да се обезбеди satisfication, ве молиме да се измери вашиот ѕид правилно и бидете сигурни дека ќе ги собереш на правото големина, и нема гаранција дека платно поставено можете да го изберете, ќе се постигне истиот резултат (i.e изгледа како голема на вашиот ѕид) како што е прикажано во екранот слика .
Испорака
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 5 работни дена.
2. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.
4. Ние не се Одговорни за вашата Царина.
Повратни информации
1.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас.Ве молиме контактирајте со нас во времето ако не сте задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор
2.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни.

Повеќе информации

боја:
Назад Лепак За Хартија, Фотографска Хартија, Висок Степен На Платно
Големина:
20x30cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YOYOSMILE
Број На Модел На:
#2835#
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал 1:
Назад Лепак За Хартија
Материјал 2:
Фотографска Хартија
Материјал 3:
Висок степен на платно
is_customized:
yes