.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Medion Erazer X6815 X6816 X7810 X7811

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Medion Erazer X6815 X6816 X7810 X7811

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Medion Erazer X6815 X6816 X7810 X7811
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Medion Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
X6815
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите