.

BIQU 3D печатач делови BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор / Да се Премиум 3D Печатач kossel

BIQU 3D печатач делови BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор / Да се Премиум 3D Печатач kossel

DEN 2304.00

Износ
Това е достапна

Добредојдовте на BIQU Продавница
Име на производ : BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор
Жици :
3 Pin : Браун(- , GND) Црвена(+5 V) Портокалова(контрола сигнал)
2 Pin : Црна(-, GND) Бела(Zmin)
Спецификација :
Напон : 5 V
Актуелни : 15m A
Максимална(Врв) Тековна : 300m A
Случај Материјал : Polycarbonat(PC)
Случај Боја : Бела Semitransparent
Кабел Должина : 150mm
PCB & Лемење : Ro HS, Доведе Слободни (Pb Бесплатно)
BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор : 1 buc

Повеќе информации

Големина:
1 PCS, 2 PCS
Бренд Име:
BIQU
Број На Модел На:
BL Допир
Тип На Објект:
Матичната плоча
Име:
BLTouch Авто Кревет Израмнување Сензор
способен да:
3d печатач