.

Одговара За Шкода Врвен 2009 До 2015 година Автомобил Не се Лизга Внатрешни работи Првенство Перница Вратата Мат Опфаќа Првенство Душеци Налепници 6pcs Авто Додатоци

Одговара За Шкода Врвен 2009 До 2015 година Автомобил Не се Лизга Внатрешни работи Првенство Перница Вратата

DEN 423.36

Износ
Това е достапна


Одговара За "Шкода" Врвен 2009 До 2015 година Автомобил Не се Лизга Внатрешни работи Првенство Перница Вратата Мат Опфаќа Првенство Мат Налепници 6pcs Авто Додатоци
Опис :
1.Име на производ : Автомобил Не се Лизга Мат
2.Применливи Автомобил : За "Шкода" Врвен 2009 До 2015 Година
3.Количина : 6pcs/set
4.Материјал : Еколошки Латекс
5.Боја : Црвена, Сина, Бела (Само белиот еден е luminated тип.)
Функција :
Флексибилни, Водоотпорен, Отпорен на Прашина, Отпорни на Висока Температура, Шок Апсорпција, Лесен за Чистење, Долг животен век.

Повеќе информации

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Латекс