.

Zoomable П5 LED светилка Тактички Блиц светлина lampe torche 1600lm ААА Lanterna за лов на кампување +батерија 18650 AC полнач

Zoomable П5 LED светилка Тактички Блиц светлина lampe torche 1600lm ААА Lanterna за лов на кампување +батерија

772.80
DEN 425.00 -45 %

Износ
Това е достапна


* Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.
* Вашето мислење е важно за нас да се подобри квалитетот на нашата услуга.
* Ние го прифаќаме услови за плаќање на Зачувам, и други популарни термини.
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и holoidays.
* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот страна. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.
* Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга.
* Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако се потврди цел. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
* Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услугата, само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.
* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи. Срдечно ве покануваме да оставите Позитивен Фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Zoomable П5 LED светилка Тактички Блиц светлина lampe torche 1600lm ААА Lanterna за лов на кампување +батерија 18650 AC полнач
Карактеристики :
Новиот Модел со ротирачки zoomable дизајн.
* Ние само брод да се потврди цел адреси.
* Сликите прикажани се за вашиот референца само.
* Откако ќе ги добиете врати објект, ние ќе го испрати назад како е можно поскоро. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација).
Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, и може да се користат батерии во најголем степен
Секојдневно водоотпорен, погоден за повеќето затворен како дома одржување и активности на отворено како кампување, риболов, пешачењето, ноќно летање, мапата читање, едрење, спелеолошки и лов
Спецификации :
100% Сосема Нов
LED : XPE П5
Lumens : 1600 lm
Дното : awl за итни случаи се користи
Светла Боја : Бела
Материјал : Алуминиум Легура
3 Начини : Висок Brightnes - Ниско - Strobe
Модел на Батеријата е потребно : 3*ААА, или 1*18650 3.7 V (вклучени)
Алуминиум легура школка
Леќи На Камерата : Конвексен Леќа
Прилагодлив фокус, зумирање, одзумирате LED
Дома Полначот Спецификација :
Влезна моќност : 110-240 V, 50/60 Hz
Излез : DC4.
На дното на светлото постои awl, може да се користи во итни ситуации
Направен од висок квалитет на алуминиум, и тоа има цврста градба.

Повеќе информации

Бренд Име:
QvvCev
Осветлување Растојание:
200-500 m
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
No
Тип На Светилка:
за риболов кампување секојдневна употреба
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
боја:
Браун
Тип На Батерија:
ААА,18650
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Wattage:
8W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
полнач:
Батерија
Функција:
Шок Отпорни
Број На Модел На:
18234-1
Тип На Објект:
Рефлектори
Погоден батеријата:
1*батерија 18650 (вклучуваат ) или 3*AAA ( не се вклучуваат)