.

координатор хидраулични shearing машина 4m гилотина shearing машина за продажба

координатор хидраулични shearing машина 4m гилотина shearing машина за продажба

DEN 312000.00

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Бренд Име:
HARSLE
Број На Модел На:
QC12Y