.

Кутре Мачка Памук Мека Подигнат & Поводник Dot за Дизајн Куче Вест 4 Бои Големина S, за да XL

Кутре Мачка Памук Мека Подигнат & Поводник Dot за Дизајн Куче Вест 4 Бои Големина S, за да XL

171.84
DEN 163.00 -5 %

Износ
Това е достапна


куче темперамент
ГОЛЕМИНА НА ВРАТОТ И ГРАДИТЕ
S 27cm 33-45см
М 34cm 38-52.5 cm
L 38cm 50-70cm
XL 42cm 57-80см
Куче Поводник големина : 2 CM X120 CM

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Тип:
Harnesses
Шема:
Dot
Функција:
Поместена,Брзо Ослободување
Материјал:
100% Памук
Куче Подигнат Тип:
Вест Harnesses
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
Розева боја,Црна,сина,црвена
Големина:
S,M,L,XL
одговараат за:
куче и мачка се подигнат
Вклучувајќи:
се подигнат + поводник
Пакување:
opp polybag
Спецификација:
памук мека темперамент
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Јака Тип:
Никој