.

8821 Висок Квалитет Метал Pry Алатка Професионални Отвори Школка за Телефонот Компјутерски Екран PC Електрони Поправка Отворање Алатки 50pcs/многу

8821 Висок Квалитет Метал Pry Алатка Професионални Отвори Школка за Телефонот Компјутерски Екран PC Електрони

DEN 2073.12

Износ
Това е достапна

За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ние се наоѓа во Шенжен, најголемиот електроника пазарот на Кина. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Про Електрони Алатки
Отворете Сусам
Оваа тешка алатка nimbly се појавува отворен модерна мали електроника црева. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот.
Бидете сигурни да бидете внимателни при користење на оваа алатка. Контакт 1. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Со својата голема сила доаѓа потенцијал да нула или на друг начин да оштети компоненти, што може да биде подобро служи со пластични алатки како што се spudger или пластични отворање алатка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА! Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.

Повеќе информации

боја:
Црна, Портокалова, МЕША
Тип:
Рака Алатки
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
BAIDE
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
8821
Број на Парчиња:
1
Големина:
12.5
Тип:
Pry