.

JMT 10 Пара 8045 8045R Г.С. CCW насока на стрелките на часовникот Ротирачки Контра Црна Пропелер за Мулти-Copter

JMT 10 Пара 8045 8045R Г.С. CCW насока на стрелките на часовникот Ротирачки Контра Црна Пропелер за Мулти-Copter

312.00
DEN 243.00 -22 %

Износ
Това е достапна


Почитувани Клиенти ,
Ви благодариме за изборот на нашите производи ,ако сте платиле предмети пониски 5може да h aven не следење на информации на интернет кога предмети лево Кина .
За Taxs проблеми , тоа е граѓаните обврска , ако имате било какво барање на цената на декларацијата за вашата земја царината , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас однапред , Ние би сакале да ви помогне и да дискутираат за најдобро решение за вас .
Да драги руски клиенти , Поради SPSR проблеми ,дека бродот метод не може да брод на било со батерија парцела , Сметаат за таа причина , Ние ви препорачуваме да изберете RETS-експрес, или ние промена на овој брод метод за вас, ве молиме контактирајте со нас однапред, ако имате било какви барања ,ви Благодарам.
10 Пара 8045 8045 R Г.С. CCW насока на стрелките на часовникот Ротирачки Контра Црна Пропелер за Мулти-Copter
Опис :
Високо квалитетни и издржливи во употреба, Лесно да се инсталира. Материјали : Најлон Пакет листата : 10 Пара Најлон 8045 Г.С. CCW Пропелер

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Пластични Тип:
PC
Бренд Име:
jmt
Материјал:
Пластични
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Број На Модел На:
10 Пара 8045 8045R Г.С. CCW насока на стрелките на часовникот Ротирачки Контра Црна Пропелер
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Технички параметри:
Вредност 2
Големина:
as the instruction
РК Делови и Accs:
Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
ПРОПЕЛЕР
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ПРОПЕЛЕР
SKU:
F02144-10