.

1String/многу Мешани Златна Боја Природен Камен Круг Масовно Лабава Spacer Шарм Монистра 6/8/10/12mm Beaded Diy Накит Одлуки Наоди

1String/многу Мешани Златна Боја Природен Камен Круг Масовно Лабава Spacer Шарм Монистра 6/8/10/12mm Beaded

419.04
DEN 293.00 -30 %

Износ
Това е достапна

1 String/многу Мешани Злато Позлатен Природен Камен Круг Лабава Spacer Шарм Монистра 6/8/10/12mm Beaded за Diy Накит Одлуки Наоди
1)Материјал : Природен камен
2)Бои : Виолетова/Gold/сива/Небото Сино
3)Големина : 6 8 10 12mm
4)Количина : 1 String/многу
5)Пакување : 1 String/opp вреќа,за 40cm/String
6)Тежина : 25 40 60 85g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Тежина:
25 30 40g
Број На Модел На:
F5332
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
ахат монистра
Бои:
како Слика
Големина:
4 6 8 10 12mm
КОЛИЧИНА:
1 string/многу
Пакување:
1 string/opp вреќа
Тежина:
25/40/60/85g
Стил:
камен spacer монистра
Тип:
spacer зрнца злато
Функција:
круг ахат spacer монистра
Шема:
лабава монистра за изработка на накит