.

FIREDOG Вистинска Кожа Цевка Цигара со Тутун Торбичка Случај Рака Возен Паричникот Носителот Со Гумена Облога за да се Зачува Свежината

FIREDOG Вистинска Кожа Цевка Цигара со Тутун Торбичка Случај Рака Возен Паричникот Носителот Со Гумена Облога

DEN 700.32

Износ
Това е достапна


FIREDOG Вистинска Кожа Цевка Цигара со Тутун Торбичка Случај Рака Возен Паричникот Носителот Со Гумена Облога за да се Зачува Свежината
Сите слика беше донесена од страна на самите себе
објектот ќе добиете е сосема ист како слика Трајни Крои Премиум квалитет вистинска мека црна кожа за тутун торбичка Надворешниот Материјал : Кожа - Внатрешниот Материјал : Кожа Мерки околу 10 см х 15 cm (4 x 6 инчи) кога затворена. Двојно притиснете студ затворање. Со копчето клип,тркалање хартија носителот и доволно простор за да се вклопи 2-3 дена вредност на возниот тутун Совршена големина за јакна џеб Одговара возен хартија со големина од 3,5 х 8 см(1 3/8 x 3 1/8 инчи) Тежина : 90g
Пакет содржи : 1 x Тутун Торбичка ( само торбичка,други додатоци не се вклучени )
FIREDOG Вистинска Кожа Цевка Цигара со Тутун Торбичка Случај Рака Возен Паричникот Носителот Со Гумена Облога за да се Зачува Свежината
тутун торбичка
возен тутун торбичка
чадот од тутун торбичка
тутун торбичка кожа
пушење наргиле
Ние прифаќаме alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по alibaba примање на плаќање. Предмети се испраќаат од Хонг Конг преку воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7-20 дена,ако не се одложи за прилагодено/други фактори
Ние нудиме три месеци гаранција Ние прифаќаме враќа за DOA (Мртов На Пристигнување) во рок од 7 дена на receving објект. Ние стоиме зад секој производот што го продаваат,на секој проблем,ние сме одговорни да реши за тебе.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди секој клиент добива нашите 5 ѕвезди на третман! Ако кој било проблем,ве молиме љубезно ве молиме да пишете ми порака или контакт преку трговија менаџер Среќен шопинг!

Повеќе информации

Бренд Име:
FIREDOG
Број На Модел На:
CL66
Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Вистинска Кожа