.

Неверојатен Дизајн Романтична Љубов Птица Свадба Дрво Партија Декорација Custom Canvas Гостин Книга Рамка Гроздобер Потпис Книга за Неколку

Неверојатен Дизајн Романтична Љубов Птица Свадба Дрво Партија Декорација Custom Canvas Гостин Книга Рамка Гроздобер

1439.52
DEN 1368.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис :
-Материјал : Не-плетени Ткаенини
Големина на : 40*50cm (W*H) =16*20 Инчи
30*40cm
1. Единствена книга за гости алтернатива.Многу уникатна идеја, ако сте во потрага за нешто посебно и лично.
2. Лесно да се примени. Само лево на вашиот потпис на тоа.Можете да го дизајн она што ви се допаѓа.
3. Овој Потпис дрво Идеален за повеќе наврати,Свадба,забава,Роденден,Матура,бебето тушеви или семејство reunions.
4. Ова Не-плетени Ткаенини свадба гостин книга одговараат за 100-200 луѓе.можете да изберете одговараат на вашите големина на моделот.
5. Добар сувенири ,Постојат многу различни стил шема можете да изберете.
Пакет Се Вклучени :
1 buc Потпис Гостин Книга +1 buc Рамка
мраз : постер ќе бидат прилагодени со вашите имиња, настан датум и пораки.Можете да изберете било информации што ви треба. можете да ме остави порака за зборови што треба да се печати на тоа.
>>> Внимание : 1. Ве молиме љубезно ве советуваме кој имиња и датум сакате да прилагодено на Платно Гостин Книга, ние само може да се организира вашата цел после ваша потврда. Инаку, ако за 2 дена не сме го добиле вашиот одговор,ќе оставете го празно. Љубезно ве молиме да се разбере. 2. Ова е направено за да цел,pls дозволете 5-7 работни дена за производство. 12-18 работни дена за САД/Австралија/Канада од страна на e-пакет, со 25-35 работни дена да го друга земја од страна на кина пост. Ако брза испорака е потребно, контактирајте со нас директно за помош. свадба декорација,casamento,свадба,свадба покани,бебе туш,партија декорација,свадба фаворизира и подароци,роденден украси за деца,партија материјали,декорација mariage,ноќта на вештерките,свадба подароци за гостите,декорација,bachelorette партија,бебе туш декорација,decoracion boda,свадба декорации,organza Сите предмети се Рачно мерење, тоа ќе биде постои 1-2cm отстапување,се надевам, ќе може да се разбере. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.

Повеќе информации

Производ големина:
40x50cm, 30x40cm
Шема:
Дрвјата,Растенијата,Број,Цртан филм животните,Писмо
is_customized:
Yes
Бренд Име:
buythrow
Големина:
40x50cm ,30*40cm
Обичај:
Шема И Боја & Име На & Денот
Материјал:
Платно & Дрво
Рамка:
Дрво