.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI CX600 CX603 CX605 CX610 CX620 CX623 CX630 CX640 CX650 CX700 CX705 CX720

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI CX600 CX603 CX605 CX610 CX620 CX623 CX630 CX640 CX650 CX700

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI CX600 CX603 CX605 CX610 CX620 CX623 CX630 CX640 CX650 CX700 CX705 CX720
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за MSI Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезна Струја:
4.74 На
Број На Модел На:
cx720
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите