.

Топла Продажба Нерѓосувачки Челик жените Вакуум Првенство дама Стомак Чаши Преносни Кригла 350ml Термос Розови Бои Од врата Спорт шише за вода

Топла Продажба Нерѓосувачки Челик жените Вакуум Првенство дама Стомак Чаши Преносни Кригла 350ml Термос Розови

767.52
DEN 698.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Функција 1.Оваа чаша течење-доказ дизајн 2.Друг дел чаша со топла функција (околу 6-12hours), погоден за канцеларија ,дома ,на патување употреба. 3.Термички ефект : 100°c,по 12hours ,може да се чуваат над 35°c во лето, а над 35°c по 6 часа, во зима Волумен : 350 ML Материјал : не ' рѓосувачки челик+pp Size : 22.5cm X6.5 cm

Повеќе информации

Капацитет:
350ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Број На Модел На:
W2230
Термо Изведба:
12-24 часа
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Луѓе:
Жените
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OUSSIRRO
Обликот:
Стомакот Првенство
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби