.

НОВИ шарени Двојно Насоки Памук twines (100yard/гајтанот) Бејкер Twine е Подарок Пакување украсување

НОВИ шарени Двојно Насоки Памук twines (100yard/гајтанот) Бејкер Twine е Подарок Пакување украсување

DEN 1194.24

Износ
Това е достапна

Памук Twine Големина : 1.2 mm Боја : pls забелешка или порака бојата број кога местото на цел . Употреба : украсување,scrapbooking Пакет : 100yards по гајтанот,Вкупно 5 spools Добредојдовте на КИНА БЕЛЕЖНИК Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме да брод брзо!!!!
2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 20-60days на другите,тоа е до вашата дестинација и превозот начин. Нашите severice 1)ние ќе брод надвор што е можно побрзо во рамките 1-7 дена откако доби плаќање
2)ние ќе ве контактираме навремено,бидете сигурни дека ќе може да се примени стоки ealier
3)било повратни информации pls контактирајте со нас!
4)Нашето Ветување Враќа : Враќање на кој било производ, дури и оние што се во совршена состојба. Купувачот плаќа врати превозот

Повеќе информации

Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
T01
Функција:
Еко-Пријателски,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Должина:
100 yards
Техника:
Плетенка
Дијаметар:
1.2 mm
По завршувањето:
Обложени
Материјал:
100% Памук
влакно:
Двојно