.

Мини UHF машки plug PL-259 N женски џек водоотпорен со орев директно со 20cm 8 RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел Висок Квалитет

Мини UHF машки plug PL-259 N женски џек водоотпорен со орев директно со 20cm 8 RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail

244.80
DEN 233.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Делови име : Мини UHF машки plug PL259 N женски џек водоотпорен со орев 8inch 20cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел
капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls. Со Почит!
Ви благодариме за вашето време и со Среќа!
Авторските права од страна на Tanger 2005-2015
.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C053UHF316MWL20
На едниот крај Конектор A:
Мини UHF машки plug PL259 ( завртка внатре & центар е машко, pin )
На другиот крај Конектор Б:
N женски џек водоотпорен (завртка надвор & центар е дупка женски pin )
кабелот тип:
RG316 Коаксијален Pigtail Кабел Висок Квалитет
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината