.

За 2009-2013 Тојота Матрица 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008

За 2009-2013 Тојота Матрица 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008

3159.36
DEN 2275.00 -28 %

Износ
Това е достапна


** **
Дел # : GL-14008 89467-07030 234-9008
ПРИМЕНА :
LEXUS ES350 (2008 - 2011) LEXUS RX350 (2007 - 2009) PONTIAC АТМОСФЕРА, (2009 - 2010) ТОЈОТА АВАЛОН (2008 - 2011) TOYOTA CAMRY (2008 - 2011) ТОЈОТА Е КОРОЛА (2009 - 2013) TOYOTA HIGHLANDER (2008 - 2010) ТОЈОТА МАТРИЦА (2009 - 2013) ТОЈОТА СИЕНА 2011 ТОЈОТА VENZA (2009 - 2011)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,GANGLE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Повеќе информации

Матрицата-Година:
2009,2011,2012,2010,2013
Објектот Висина:
2 IN
Објектот Должина:
2 IN
Тојота Модел:
Матрица
Објектот Ширина:
2 IN
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Производителот Дел Број:
GL-14008
Поставување на Возило:
Возводно
Објектот Тежина:
0.3KG
Осветленост Дел Број:
2349008;234-9008
Материјал Тип:
Мешавина
Другиот Дел Број:
89467-07030
Бренд Име:
GANGLE