.

Исклучителна Трска површината Срце облик CZ прстен матирано титаниум челик прстен се зголеми златен прстен женски нови пристигнување

Исклучителна Трска површината Срце облик CZ прстен матирано титаниум челик прстен се зголеми златен прстен

287.52
DEN 146.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број.
Ако сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.
Материјал : AAAA Австрија Кристал Кристал и чешка Кубни Циркон Претпазливост : Овие се оригинални слики,Не Фото Продавница Што да види се она што ќе добиете за
Здраво пријател ,сите apparels големини ако мерка од страна на раката може да ги имате од 1-3 см мерење на грешка.Тоа е нормално.Ве молиме не го отвори спорот за причината за мерење на грешка.Ако не можете да го разберете мерење грешки ,немојте да се направи нарачка.Многу благодарам.

Повеќе информации

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JR2488
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс