.

4 Бои Силикони Случај Заштитна Кожата Покрие Заврши Случај За Xbox Една Елита Контролер Џојстик Гел Гума Со 2 Парчиња Палецот Стапови

4 Бои Силикони Случај Заштитна Кожата Покрие Заврши Случај За Xbox Една Елита Контролер Џојстик Гел Гума Со

156.00
DEN 148.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број , специфична причина за враќање, и вашата цел број . Боја : црвена, сина,црна,бела Пакет Вклучува : 1pcs x силикон покрива кожата за Xbox една елита контролор 2 парчиња x thumbsticks(дар)
Сумата на уплата Поддршка Цел Износ VISA и Master Card Кредитна Картичка 0.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.01 USD-50,000 ДОЛАРИ, Western Union 0.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Web Money 0.01 USD-5,000 ДОЛАРИ Boleto
1 USD-3,000 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Добие дополнителна контрола и да се подобри својата игра со ова не се лизга силикони контролер капак.01 USD-50,000 ДОЛАРИ Маестро Дебитна Картичка 0. Ние ќе ви даде попуст купони . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Како точни беше опис на производот? Многу Точни 2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4) Ако се од Бразил, Чиле и Шпанија , и одберете ПРОЗОРЦИ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија. Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Ако sellect DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от Експедитивни, можеби ќе треба да плаќате данок кога ќе го потпиша кутија. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако се од Бразил, Чиле и Аргентина , и одберете DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от, ве молиме provise ни ја вашата ДДВ број за да им помогне на стоката помине обичај fasterly.
Премиум Со Производот
. 1) 8 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ДА ДОБИЈАТ ПОПУСТ ЗАБАВА!
1.

Повеќе информации

боја:
Црвена, Сина, Бела, Црна
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
ПОДАТОЦИ ЖАБА
is_customized:
YES
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Број На Модел На:
ZSL12JYYS02
Број На Модел На:
за xbox една Елита контролер
Материјал:
Силиконски Случај
функција 1:
за Xbox една Елита контролер со силиконски гел гума proctective случај
feature2:
Силиконски Случај на Кожата Покритие за Xbox еден
MicroSoft Модел:
Xbox Еден