.

Фармерки Стил 3D Пвц Пасош Покрие со Картички Џеб Унисекс Креативни Оди Abord Студија Пасош Носителот Кожа Пасош Случај Жени

Фармерки Стил 3D Пвц Пасош Покрие со Картички Џеб Унисекс Креативни Оди Abord Студија Пасош Носителот Кожа

179.52
DEN 167.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Фармерки Стил 3 D Пвц Пасош Покрие со Картички Џеб Унисекс Креативни Оди Abord Студија Пасош Носителот Кожа Пасош Случај Жени
Пасош Носителот Состојба : Нова Материјал : ПВЦ&СТП Големина : прибл. 14 x 9.6 cm(пати) За 13.5 x 9.6 cm кредитна картичка Освен за ставање пасош, постои 9.9*7.3 cm лична Карта покрие во лево, може да се стави банковна картичка во еластична бенд може да се заштити целата пасош капак, така што податок не може да се изгуби Шема за вас нека тоа лесно да се направи разлика твое 3 D стерео модел, ИЗБОР на PLS ЗАБЕЛЕШКА : Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Пакет се Вклучени : 1 x Пасош Носителот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
0.06kg
Број На Модел На:
RX061
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Материјал Состав:
кожа
Објектот Ширина:
10cm
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
14cm
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Бренд Име:
HEQUN
пасош случај:
пасош случај
пасош маска:
пасош маска
пасош носителот:
пасош носителот
пасош:
пасош
пасош патување носителот:
пасош патување носителот
кожа пасош маска:
кожа пасош маска
жените пасош маска:
жените пасош маска
девојка пасош маска:
девојка пасош маска
пвц пасош носителот:
пвц пасош носителот