.

Превртена Чадори Двоен Слој Превртено наопаку Виткање Чадор Обратна Чадори Сончево и Врнежлив Чадор Партија Корист ПОДАРОК

Превртена Чадори Двоен Слој Превртено наопаку Виткање Чадор Обратна Чадори Сончево и Врнежлив Чадор Партија

30720.00
DEN 29184.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Опис Водоотпорен,анти-УВ,трајни,ветер доказ(двоен слој ткаенина),само стои,рака за слободна(C форма се справи) C-форма се справи ви овозможува да бидете во рацете слободни да го користите вашиот паметен телефон,додека на чадор се наведнува против вашето тело може да се standed до Двоен слој ткаенина која овозможува да биде во правец на докажување Минимална капе по затворањето,дозволувајќи им на останатите дожд вода да се свитка во внатрешноста и можете да флип над неа, наместо да им се овозможи тоа капе Лесно да се отвораат и затвораат во ограничуваат простори за разлика од традиционалните чадори Најдобар избор за себе или за вашите пријатели и семејството Чадор Крпа Материјал : Inpact Крпа Чадор Scaffold Материјал : Алуминиум Чадор Крпа Материјал : Гума Чадор Ребра Број : 8 Боја : МЕШАНИ БОИ Димензии : висина : 80СМ отвори дијаметар : 105cm

Повеќе информации

боја:
Повеќе
Повод:
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Шема:
Цвет
Бренд Име:
chinrusticyw
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ДЕР
Број на Компјутери:
N