.

1PC Авиони Моделирање Алуминиум Балони за Партија Роденден Украси Бебе Авион Фолија Балон Играчка Момчиња Подарок трговија на Големо

1PC Авиони Моделирање Алуминиум Балони за Партија Роденден Украси Бебе Авион Фолија Балон Играчка Момчиња Подарок

45.12
DEN 42.00 -7 %

Износ
Това е достапна


1pc Авиони Моделирање Алуминиум Балони за Партија Роденден Украси Бебе Фолија Балон Играчка Момчиња Подарок трговија на Големо
Големина : 82cm*42cm
Материјал : Алуминиум

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Нова Година
Бренд Име:
eTya
Број На Модел На:
Airbus Авиони Балон
Обликот Стил:
цртан слика
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
1pc