.

Linhaoshengyue Зајакот топло шамија жените мека мода

Linhaoshengyue Зајакот топло шамија жените мека мода

1680.00
DEN 1411.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

боја:
Црна, Сива, Кафе
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
60см-80см
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
linhaoshengyue