.

Бесплатен Превозот! 50pcs/Многу,Добар Квалитет 10мм Fuchsia Глина Shamballa Монистра Diy накит.

Бесплатен Превозот! 50pcs/Многу,Добар Квалитет 10мм Fuchsia Глина Shamballa Монистра Diy накит.

480.00
DEN 336.00 -30 %

Износ
Това е достапна


Бесплатен Превозот! Добар Квалитет 8мм 10мм 12mm Глина Shamballa Монистра
Предмет : Shamballa Монистра
Материјал : Глина & Rhinestones
Облик : Топката Круг
Големина : 10мм
Дупка Големина : 2mm
Боја : Sapphire
Тежина : Околу 1.1 g
Пакување : 20pcs во OPP кеси
Достапни Големина : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm
Достапни Боја : Crystal, Црн Дијамант, Авион, Светлина Сафир, Сафир, Capri Сина, Монтана, Светлина Праска, Светлина Топаз, Топаз, Пушеле Топаз, Hyacinth, Светлина Siam, Siam, Светлина Аметист, Аметист, Peridot, Olivine, Смарагд, Аквамарин, Сина Циркони, Виолетова, Tanzanite, Light Rose, Роза, Fuchsia, Хематит, Кристал AB, итн.
Употреба : Shamballa Белегзии, Shamballa Ѓердани, Shamballa Обетки, Shamballa Прстени, итн.
Answer : ___________________________ Note : ние може да го прилагодите други бои, како на вашето барање, ве молиме испратете e-mail на нас!

Повеќе информации

Број На Модел На:
Глина Shamballa Монистра
Тип На Производ:
Други
боја:
многу бои
Обликот:
Топката Круг
Име:
glitter
Објектот:
shamballa монистра
Материјал:
Глина & Rhinestones
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes