.

Letterbox Cam Заклучување На Датотека Фиока Аркадна Шкафот Поштенско Сандаче Кабинет Шкафче + 2 Копчиња Топла Продажба Дома Безбедно За Безбедност На 90 Степен

Letterbox Cam Заклучување На Датотека Фиока Аркадна Шкафот Поштенско Сандаче Кабинет Шкафче + 2 Копчиња Топла

63.84
DEN 60.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Кам брави се обезбеди високо ниво на безбедност
3. Цинк легура умре фрлија домување & цилиндар
4. 90 степени агол на ротација
5. Стоп cam лабава одговара
6. Доаѓа со два клучни
7. Повикување само може да се отстрани во заклучен позиција
8. 2 копчиња на прстен вклучени за секој кодот
9.Клучот е universial за нашите брави
Пакет Се Вклучени :
1 x Кодот
2 x Клучеви
1 x Помине

Повеќе информации

Бренд Име:
MTGATHER
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
Број На Модел На:
Стоп cam лабава одговара
Големина:
as picture show