.

Универзален мотор Dirt Bike Enduro Off Road Тркало ПРЕЧНИК на Зборуваше Кожи опфаќа за Хонда, ЈАМАХА 125 за SUZUKI 250 YZ РМ KX CR

Универзален мотор Dirt Bike Enduro Off Road Тркало ПРЕЧНИК на Зборуваше Кожи опфаќа за Хонда, ЈАМАХА 125 за

383.52
DEN 318.00 -17 %

Износ
Това е достапна

Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt Bike
Карактеристики : 100% Сосема Нов Лесно да се инсталира (Без дополнителни алатки се потребни) бои : Црвена,Сина,Портокалова,Бела,Зелена,Розова,Виолетова,Светло Сина,Жолта,Црна,Трева
Должина : 235mm за дело (9,5 инчи) Материјал : ПАРЧИЊА Должина : 235mm за дело (9,5 инчи)
КОЛИЧИНА : 72 компјутери Погодни за сите мотоцикли Fitment универзална
За ktm 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450
За ХОНДА 125 SUZUKI 250 ЈАМАХА 450 KTM 150 KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR
За CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF KTM
За CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXF
Answer : ___________________________ NOTE :
Овој производ е без следење на информации .Ве молиме внимателно изберете дали да се купи,и ве молиме оставете порака за бојата што сакате, кога цел .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Материјал Тип:
ПВЦ Пластика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
23.7cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
0.5m
Е Прилагодена:
Yes
Материјал:
ПВЦ
боја:
Црвена,Сина,Портокалова,Бела,Зелена,Розова,Виолетова,Светло Сина,Жолта,Црна,Трева
Должина:
235mm (9.5inch)