.

AIYIMA 1Pair 130 Микро DC Насочена Моторни Забавување DC Мотори За Резервоарот Паметен Робот Интелигентни Играчка Автомобил DIY Moteur

AIYIMA 1Pair 130 Микро DC Насочена Моторни Забавување DC Мотори За Резервоарот Паметен Робот Интелигентни Играчка

DEN 330.24

Износ
Това е достапна


AIYIMA 1 Pair 130 Микро DC Насочена Моторни Забавување DC Мотори За Резервоарот
Паметен Робот Интелигентни Играчка Автомобил DIY Moteur
Опис : Номинална напон : 6 V Не-оптоварување тековната : 100m A Не-оптоварување на ветер : 100 RPM/мин Погоден за напон : DC3.7-7.4 V Тежина : 60g пар Пакет се вклучуваат : 1 Пар 130 насочена моторни Добредојдовте во мојата продавница :

Повеќе информации

сертификација:
CE,CCC
Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
100 м-р
Употреба:
Електричен Велосипед
Напон(V):
A5F082
Тип:
Опрема Мотор
Излезна Моќност:
Никој
Бренд Име:
Aiyima
Вртежен момент:
Никој
Број На Модел На:
130 опрема мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Изградба:
Други
Заштита На Функција:
Други
Име:
130 опрема мотор
Пакетот Вклучува:
1 Пар 130 насочена мотор
Тежина:
60g/Pair
Се користи за 1:
Резервоар
Се користи за 2:
паметен робот
Се користи за 3:
играчка автомобил
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
100 ВРТЕЖИ/мин