.

Gohipang 3pcs(Без Рамка) Уметност Орхидеи Платно Сликарство Постер Дневна Соба Слики На Ѕидот Модуларен Слики за Печатење Decoracion

Gohipang 3pcs(Без Рамка) Уметност Орхидеи Платно Сликарство Постер Дневна Соба Слики На Ѕидот Модуларен Слики

421.44
DEN 295.00 -30 %

Износ
Това е достапна


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети) Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Ако сакате да се купи рамка (кликнете на за да внесете) aliexpress.com/store/product/High-Quality-Stretched-Wood-Frames-Home-decor-For-Hand-Oil-And-Print-Painting-On-Canvas-Framed/2182070_32665200141.html Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина Size1 : 20cmx20cmx3pcs(8x8inchx3pcs)
Size2 : 30cmx30cmx3pcs(12x12inchx3pcs)
Size3 : 40cmx40cmx3pcs(16x16inchx3pcs)
Size4 : 50cmx50cmx3pcs(20x20inchx3pcs)
Size5 : 60cmx60cmx3pcs(24x24inchx3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена
2. EMS : 7 до 10 дена
0

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x20CMx3pcs, 30x30CMx3pcs, 40x40CMx3pcs, 50x50CMx3pcs, 60x60CMx3pcs
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Цвет
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист