.

1pcs керамички цевки штекер GZC9-T-G златната нога PCB за 6DJ8 EL84 6922 цевка засилувач

1pcs керамички цевки штекер GZC9-T-G златната нога PCB за 6DJ8 EL84 6922 цевка засилувач

DEN 412.32

Износ
Това е достапна


Погоден 6 DJ8 EL84 6922 6 BM8 6 BQ5/EL84 6 CG7/6 FQ7 6 DJ8/ECC88 6 DL4 6 EU7 6 AU8 12 AT7/ECC81 12 AU7/ECC82 12 AX7/ECC83 12 AY7 12 AZ7 12 BH7 12 BY7 5751 5814 6189 7119/E182 CC 7199 E80 CC EF86

Повеќе информации

Број На Модел На:
GZC9-T-G