.

природни црвени корални гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа Детелина копче жените свадба подарок накит

природни црвени корални гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа Детелина

3792.00
DEN 3185.00 -16 %

Износ
Това е достапна


природни црвени корални гем pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа Детелина копче жените свадба подарок накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $79 е цената на еден Pendant .
главната скапоцен камен : natura l корали , камен Големина : 4 p4 *6mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
dz137
Certificate Type:
CNAS
Обликотшема:
копче
Главниот Камен:
скапоцени корални
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
Црвена
Главната Скапоцен Камен:
Природни корални
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот