.

RHF4 VIHS 8981941890 турбина 898194-1890 Турбо Турбополнач За ISUZU 600P 700P Камион 4HK1 Евра IV 5.2 L 139KW Вода за Ладење

RHF4 VIHS 8981941890 турбина 898194-1890 Турбо Турбополнач За ISUZU 600P 700P Камион 4HK1 Евра IV 5.2 L 139KW

13439.52
DEN 12096.00 -10 %

Износ
Това е достапна


RHF4 VIHS 8981941890 турбина 898194-1890 Турбо Турбополнач За ISUZU 600 P 700 P Камион 4 HK1 Евра IV 5.2 L 139 KW Вода за Ладење трговија на Големо
Турбо Модел :
RHF4
VIHS 8981941890 898194-1890
8981941890 898194-1890
За ISUZU 600 P 700 P Камион Мотор 4 HK1 Евра IV 5.2 L 139 KW Вода за Ладење
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Име На Модел:
RHF4 VIHS 8981941890 За ISUZU 600P 700P Камион 4HK1 Еуро 4 5.2 L 139Kw
Модел Година:
1990-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Ширина:
28inch
Објектот Висина:
26inch
Објектот Тежина:
7kg
Објектот Должина:
25inch
Име На Модел:
RHF4 VIHS Турбополнач turbo
Автомобил модел:
За ISUZU 600P 700P Камион 4HK1 Евра IV 5.2 L 139KW
моторот моторот:
4HK1 Евра IV 5.2 L 139KW Вода за Ладење
Дел Бр.:
8981941890 898194-1890
ОЕМ Бр.:
898194 1890
Кул:
Вода за ладење и Масло за подмачкување
Гаранција:
12 месеци