.

10 Сетови 2 Pin Женски Машки DJ9005 Авто Водоотпорен AC Моќ Жици се Подигнат Конектор КРИЕШЕ Кабелски Приклучок

10 Сетови 2 Pin Женски Машки DJ9005 Авто Водоотпорен AC Моќ Жици се Подигнат Конектор КРИЕШЕ Кабелски Приклучок

DEN 405.60

Износ
Това е достапна

Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Белешки
1.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.Секој врати треба да бидат засновани на докази.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
Се Враќа&Гаранција
1.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Ви благодариме!^_^.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.
Плаќање
1.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.

Повеќе информации

Број На Модел На:
DJ9005
is_customized:
Yes
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски