.

1.5 М/Парчиња 8 Јадра 5N PCOCC бакар Слушалки Надградба Кабел за HD580 HD600 HD650 приклучок за Слушалки

1.5 М/Парчиња 8 Јадра 5N PCOCC бакар Слушалки Надградба Кабел за HD580 HD600 HD650 приклучок за Слушалки

DEN 1200.00

Износ
Това е достапна


1.5 М/Парчиња 8 Јадра 5 N PCOCC бакар Слушалки Надградба Кабел за HD580 HD600 HD650 приклучок за Слушалки
1)конектор кабел е PCOCC Чист бакар
2) со приклучок : 3.5 mm
3)должина : 1.5 метар /парчиња

Повеќе информации

Стандард:
50cm, 1m, 150см, 2m, 3m
Surge Protector:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
Број На Модел На:
Gryphon
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Заземјување:
Не-Заземјување
Тип:
Headphone кабел
Должина:
1.5 м
конектор:
3.5 верзија
Материјал:
PCOCC бакар
Количина:
Еден Парчиња