.

50 јарди Мини Пом Пом/Bobble Дополнителните Украси Чипка кроење за изработката на шиење шапка Широк 11mm Евтини pompom чипка намали Пом големина 5mm

50 јарди Мини Пом Пом/Bobble Дополнителните Украси Чипка кроење за изработката на шиење шапка Широк 11mm Евтини

DEN 527.52

Износ
Това е достапна

0393 инчен
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Вашето задоволство е да се гарантира.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе се обидеме најдобро да се одговори во рок од 24 часа ,
pls се разбере има време е разликата меѓу нас.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.0393 инчи)
намали ширина; 11mm
# Материјал : полиестер
ако ви треба одредена боја квантитетот и други големини ,pls convo нас !
скратува дојде во рака валани ролна
Конверзија : 1 инч = 25.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок. ПИНК 100 PCS, Број 5 БОЈА 100 PCS
БЕСПЛАТНИ изразат ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ над $100 ,се Купони Законик сега
Боја : во боја, по можност ,ако треба други бои освен опции,pls изберете custom боја и пишување, со цел белешки на боја што ви треба,или да ја напуштат пораки до нас
# Количина : 50 јарди
# Големина : пом пом големина околу 5mm / секој (Конверзија : 1 mm = 0.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Повеќе информации

Метална боја:
прилагодено боја
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Никој
Стил:
Панк
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Чипка
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден