.

Транспарентен Конусна Колба Стакло Научни Стакло Erlenmeyer Колба 100ml Лабораторија Училиште Наставата Снабдување Трајни Лабораторија Стакло

Транспарентен Конусна Колба Стакло Научни Стакло Erlenmeyer Колба 100ml Лабораторија Училиште Наставата Снабдување

167.04
DEN 142.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
1.Направени Од Borosilicate 3.3 Стакло, Безбедно И Издржливи.
2.Вода, Киселина И Алкално Resistances Сите Ги Исполнуваат Меѓународните Стандарди.
3.Дебел Ѕид И На Дното Се Обезбеди Сила И Издржливост.
Спецификација :
Боја : Транспарентна
Капацитет : 100ml
Пакетот Вклучува :
1x 100ml Колба

Повеќе информации

Класификација:
Колба
Број На Модел На:
NO