.

пате деградацијата на животната средина на пченица слама плоча на кнедли Lishui диск MCC1158

пате деградацијата на животната средина на пченица слама плоча на кнедли Lishui диск MCC1158

DEN 384.00

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Број На Модел На:
MCC1158
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Обликот:
Нередовните
Плоча Тип:
плоча јадење
Материјал:
пченица