.

ARSUXEO Зима се Загрее Топлинска Руно Велосипедизам Јакна MTB Велосипед на Патот Велосипед Облека Windproof Водоотпорен Долго Џерси Џерси

ARSUXEO Зима се Загрее Топлинска Руно Велосипедизам Јакна MTB Велосипед на Патот Велосипед Облека Windproof

1887.84
DEN 1378.00 -27 %

Износ
Това е достапна


Производ карактеристики
Рефлексивни бренд лого и мрачно се задржи безбедно во темнина
Патент џеб на предниот и задниот џеб на за мали складирање
Windproof водоотпорен ,во внатрешноста на јакна загрее руно ткаенина се задржи топло во секое време
Дише ти ги удобно за време на спорт(црна дел се за дише и еластична,па не windproof и водоотпорен)
Големина на табелата(тоа е НИ големина)
Ве молиме имајте во предвид дека големината што ни нареди САД/ЕУ големина
Детали слики
Watperoof windproof
Загрее руно да ве загрее
Рефлексивни мрачно се задржи безбедно во темнина
Рефлексивни sstripe се задржи безбедно во темнина

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
ARSUXEO
Функција:
Брз Сува,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Анти-Навремено,Windproof
Сезоната:
Зима,Есен
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
561
is_customized:
Yes