.

10pcs Коса Клипови Barrettes Headwear Нерѓосувачки Фризерски Клипови Менгеме Салон Шноли за Коса Додатоци DIY Косата Алатки

10pcs Коса Клипови Barrettes Headwear Нерѓосувачки Фризерски Клипови Менгеме Салон Шноли за Коса Додатоци DIY

95.52
DEN 73.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Примена : Салон, дома
10 X Коса Клип
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Совршен за професионални фризерски салон, како и за домашна употреба.
Спецификации :
Предмет : Коса Клипови
Материјал : Не ' Рѓосувачки
Боја : Како на сликата
Количина : 10pcs
Должина : Околу. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Висока напнатост пролет stably има коса во место. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Карактеристики :
Не се лизга Коса Barrettes за коса sectioning.
Високо квалитетен материјал, трајни производи за долго време се користи. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ергономски дизајниран, одговара на обликот на главата.

Повеќе информации

Тип На Објект:
косата клип
Големина:
Approx. 85mm/3.35in.
Бренд Име:
VKTECH
Количина:
10pcs
Број На Модел На:
косата клипови
Материјал:
Метал
боја :
Должина:
Примена: