.

Формулиран 5 Компјутери Star Wars HD Платно Печатење на Слика Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Уметност HD Ѕид Наслика Слика На Платно маслени

Формулиран 5 Компјутери Star Wars HD Платно Печатење на Слика Современ Дом Ѕид Оркестарот Платно Уметност HD

2553.60
DEN 1302.00 -49 %

Износ
Това е достапна

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Услуги на клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Unstretched Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено. Кина Пост Воздух Mail
2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена
2. EMS време на Испорака
1.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). EMS : 7 до 10 дена
Attentiom : Сите Наши Сликарство без рамка,ако сакате рамка кога се купи сликарство во нашата продавница можете да го купите преку овој линк и се сеќавам контактирајте со нас прво да се потврди големината и цената. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
3) Ако може да се'т работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ви благодариме за вас доаѓаат
24 часа's онлајн (со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Повеќе информации

боја:
20x35 20x45 20x55cm, 30x40 30x60 30x80cm
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
CVB11
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Предмети:
Филм
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Форма:
три-димензионални
Техника:
Спреј Сликарство
Техника:
Формулиран
Стил:
Спреј Сликарство
Слика Meterial:
ВИСОК КВАЛИТЕТ ААА+++
Слика Стил И Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ
Декорација:
Дома
Calligraphy и сликање Големина:
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА
Тип:
Печатени И Постер
превозот надомест:
слободни
Состојба:
Нови
Место на регионот:
Кина(Копно)